KSKK sparingowo

Autor Artur Rutkowski 18 Grudnia 2012 godz. 18:33
W sobotę 15 grudnia swój mecz rozgrywały dziewczyny z KSKK Koszalin, które tym razem wykorzystując przerwę w rozgrywkach II ligi kobiet zmierzyły się z GROM Turowo.
Młode koszalinianki przez całe spotkanie nawiązały równorzędną walkę. Pierwszą kwartę nawet wygrały 11:9, ale była to jedyna wygrana kwarta. Ostatecznie koszykarki z Koszalina przegrały sparing 54:59.

Grom Turowo - KSKK Koszalin 59:54 (9:11, 16:16, 14:12, 20:15)

KSKK Koszalin: Nadia Sak 19, Weronika Królik 11, Yasmin Karacan 10, Aleksandraa Brzezińska 6, Małgorzata Pracz 4, Anita Romanko 2, Agnieszka Popławska 2, Marta Gatz 0, Monika Machnikowska 0